Start at: 11:00   Duration: 01 Hours. 00 m.

1. Реєстрація учасників Відбору / Проба сцени

Start at: 12:00   Duration: 03 m.

2. Street Performance / Small Group (4-10) / Mini (0-6)

  1. 116
    "INSIDE Dancing Center - Tinky Winky " - INSIDE Dancing Center - Tinky Winky - 02:11 Head or trainer: Крючкова Алеся Ukraine / Чернігів / Inside Dancing Center
Start at: 12:03   Duration: 04 m.

3. Street Performance / Solo / Kids 1 (7-9)

  1. 92
    01:30 Participants: Бухрякова Фарида Head or trainer: Дарья Лейко Ukraine / Покровск / Dream Dance
    music
  2. 95
    01:06 Participants: Головко София Head or trainer: Лейко Дарья Ukraine / Покровск / Dream Dance
    music
Start at: 12:07   Duration: 18 m.

4. Street Performance / Small Group (4-10) / Kids 1 (7-9)

  1. 8
    "Serious dancers" - MOZAIKA CREW - 02:55 Head or trainer: Харченко Дарья Ukraine / Київ / MoZaika
    music
  2. 160
    Show kids DF - 03:00 Head or trainer: Ира Бойко Ukraine / Київ / Dance Family
    music
  3. 183
    "bright babies" - MOZAIKA CREW - 02:55 Head or trainer: Таракина Дарья Ukraine / Київ / MoZaika
    music
  4. 69
    Pasadena Kids Crew - 02:40 Head or trainer: Aleksyeyeva Kateryna Ukraine / Миколаїв / Pasadena
    music
  5. 187
    "Sunny kids" - MOZAIKA CREW - 02:55 Head or trainer: Литвинова Екатерина Ukraine / Київ / MoZaika
    music
Start at: 12:25   Duration: 07 m.

5. Best Dance Show / Small Group (4-10) / Kids 1 (7-9)

  1. 161
    Dream Crew DF - 03:00 Head or trainer: Ира Бойко Ukraine / Київ / Dance Family
    music
  2. 140
    02:36 Head or trainer: Владислава Стеценко Ukraine / Київ / Papa Dance
    music
Start at: 12:32   Duration: 02 m.

6. Street Performance / Duo-Trio / Kids 2 (10-11)

  1. 196
    01:38 Participants: Кисель София Лютая Арина Мосина Дарья Head or trainer: Константин Коваль ( Шавро Катя,Диденко Нина ) Ukraine / Київ / NEW ART
    music
Start at: 12:34   Duration: 03 m.

7. Street Performance / Solo / Kids 2 (10-11)

  1. 93
    "Boom " - 01:06 Participants: Сотникова Дарья Head or trainer: Лейко Дарья Ukraine / Покровск / Dream Dance
    music
  2. 94
    01:19 Participants: Александров Андрей Head or trainer: Лейко Дарья Ukraine / Покровск / Dream Dance
    music
Start at: 12:37   Duration: 07 m.

8. Street Performance / Small Group (4-10) / Kids 2 (10-11)

  1. 180
    MOZAIKA KIDS CREW BRAVE - 02:58 Head or trainer: Заика Светлана Ukraine / Київ / MoZaika
    music
  2. 195
    02:05 Head or trainer: Шавро Екатерина,Диденко Нина Ukraine / Київ / NEW ART
    music
Start at: 12:44   Duration: 08 m.

9. Best Dance Show / Big Group (11-40) / Kids 2 (10-11)

  1. 159
    Dance Star DF - 03:00 Head or trainer: Надя Руденко Ukraine / Київ / Dance Family
    music
  2. 42
    "Freedom" - Wakeupkidsshow - 03:12 Head or trainer: Angelika Chef Ukraine / Бровари / WakeUPkidsShow
    music
Start at: 12:52   Duration: 06 m.

10. Street Performance / Big Group (11-40) / Kids (8-11)

  1. 193
    ACTION CREW - 02:15 Head or trainer: Толкачева Валерия Валентиновна Ukraine / Киев / Action Crew
    music
  2. 118
    "FiXi Crew- IDC " - INSIDE Dancing Center - FIXI CREW - 02:11 Head or trainer: Крючкова Алеся Ukraine / Чернігів / Inside Dancing Center
Start at: 12:58   Duration: 14 m.

11. Street Performance / Small Group (4-10) / Juniors 1 (12-13)

  1. 182
    MOZAIKA CREW - 02:55 Head or trainer: Таракина Дарья Ukraine / Київ / MoZaika
    music
  2. 117
    "INSIDE Dancing Center - DREAM TEAM " - INSIDE Dancing Center - DREAM TEAM - 02:00 Head or trainer: Грек Дмитрий Ukraine / Чернігів / Inside Dancing Center
  3. 186
    "COOL TEAM " - MOZAIKA CREW - 02:55 Head or trainer: Бойко Валерия Ukraine / Київ / MoZaika
    music
  4. 188
    "TOUGH GIGLS" - MOZAIKA CREW - 02:55 Head or trainer: Нагленко Яна Ukraine / Київ / MoZaika
    music
Start at: 13:12   Duration: 07 m.

12. Street Performance / Big Group (11-40) / Juniors 1 (12-13)

  1. 162
    BG Crew DF - 04:00 Head or trainer: Настя Баева Ukraine / Київ / Dance Family
    music
  2. 211
    "Pasadena Gold Crew" - 02:10 Head or trainer: Aleksyeyeva Keteryna/Orlova Olena Ukraine / Миколаїв / Pasadena
Start at: 13:19   Duration: 06 m.

13. Street Performance / Small Group (4-10) / Juniors 2 (14-15)

  1. 179
    MOZAIKA CREW - 02:55 Head or trainer: Заика Светлана Ukraine / Київ / MoZaika
    music
  2. 115
    "INSIDE Dancing Center - Lucky Crew " - INSIDE Dancing Center - Lucky Crew - 01:30 Head or trainer: Грек Дмитрий, Грек Кирилл Ukraine / Чернігів / Inside Dancing Center
Start at: 13:25   Duration: 02 m.

14. Best Dance Show / Duo-Trio / Adults

  1. 73
    01:33 Participants: Червинская ЕлизаветаШацкая София Head or trainer: Sergey Eremenko Ukraine / Харків / MNL
    music
Start at: 13:27   Duration: 07 m.

15. Best Dance Show / Big Group (11-40) / Adults

  1. 178
    MOZAIKA CREW PRO - 02:45 Head or trainer: Заика Светлана Ukraine / Київ / MoZaika
    music
  2. 155
    "SAF CREW / SHYK DANCE STUDIO" - SAF CREW / SHYK DANCE STUDIO - 03:00 Head or trainer: БОВСУНОВСЬКИЙ ЯРОСЛАВ Ukraine / Київ / Shyk Dance Studio
    music
Start at: 13:34   Duration: 26 m.

16. Нагородження учасників відбору / Оголошення суперфіналістів