Start at: 08:00   Duration: 01 Hours. 00 m.

1. Реєстрація для учасників Відбору / Проба сцени

Start at: 09:00   Duration: 03 m.

2. Contemporary / Jazz/Modern Solo / Mini (0-6)

  1. 52
    "Залишившись вдома сама" - 01:59 Participants: Ващенко Анна Head or trainer: Постановка Ващенко Анастасія, Педагог Романюк Тетяна Ukraine / Київ / А6 Junior
    music
Start at: 09:03   Duration: 04 m.

3. Free Dance Category / Big Group (11-40) / Mini (0-6)

  1. 119
    02:47 Head or trainer: Скопненко Анна, Вахлиовская Александра Ukraine / Київ / DS group
    music
Start at: 09:07   Duration: 03 m.

4. Free Dance Category / Big Group (11-40) / Kids 1 (7-9)

  1. 74
    "INSIDE Dancing Center - РОМАШКИ " - INSIDE Dancing Center - РОМАШКИ - 01:44 Head or trainer: Литвин Наталия Ukraine / Чернігів / Inside Dancing Center
Start at: 09:10   Duration: 08 m.

5. Contemporary / Solo / Kids 1 (7-9)

  1. 82
    "В моём мешке познаний " - 01:40 Participants: Калитка Ксения Head or trainer: Мария Колесник Ukraine / Дніпро / Talent Center DDC
  2. 23
    "Адаптация " - 01:51 Participants: Соколова Диана Head or trainer: Романюк Татьяна Ukraine / Київ / А6 Junior
  3. 242
    "Когда зарождается мечта" - 01:59 Participants: Тищенко Кіра Head or trainer: Ващенко Анастасия Ukraine / Київ / студія танцю "A6 diamond"
    music
  4. 239
    "Хамелеон " - 01:30 Participants: Коринь Николь Head or trainer: Мария Колесник Ukraine / Дніпро / Talent Center DDC
    music
Start at: 09:18   Duration: 02 m.

6. Jazz/Modern / Solo / Kids 1 (7-9)

  1. 29
    "Точка невозврата" - 01:31 Participants: Антонюк Катерина Head or trainer: Антонюк Тетяна Ukraine / Чернівці / Diva dance
Start at: 09:20   Duration: 10 m.

7. Contemporary / Jazz/Modern Big Group (11-40) / Kids (9-11)

  1. 58
    "Разряд энергии" - Студія сучасного танцю "A6 junior" - 02:49 Head or trainer: Романюк Татьяна Ukraine / Київ / А6 Junior
    music
  2. 213
    "Мысли" - 02:35 Head or trainer: Александра Жилка Ukraine / Киев / Fors dance school
    music
  3. 228
    "Світ в рожевих окулярах" - A-6 Dance Studio - 03:21 Head or trainer: Азарова Анна Ukraine / Київ / A-6
    music
Start at: 09:30   Duration: 04 m.

8. Best Dance Show / Group (10-16) / Kids 1 (7-9)

  1. 114
    "INSIDE Dancing Center - Ночь в музее " - INSIDE Dancing Center - Ночь в музее - 03:00 Head or trainer: Литвин Наталия Ukraine / Чернігів / Inside Dancing Center
Start at: 09:34   Duration: 03 m.

9. Free Dance Category / Small Group (4-10) / Kids 2 (10-11)

  1. 137
    "Whisper" - 02:22 Head or trainer: Еллай Анастасiя Ukraine / Херсон / GorbachLigaiCenter
    music
Start at: 09:37   Duration: 08 m.

10. Contemporary / Solo / Kids 2 (10-11)

  1. 67
    01:00 Participants: Лютая Арина Head or trainer: Диденко Нина Ukraine / Київ / NEW ART
    music
  2. 21
    "Неосознанно" - 01:48 Participants: Гейвах Дарья Head or trainer: Гусельникова Анна Ukraine / Київ /
    music
  3. 90
    "Шифр" - 01:30 Participants: Очередько Анастасия Head or trainer: Мария Колесник Ukraine / Дніпро / Talent Center DDC
    music
  4. 243
    "Точка соприкосновения" - 01:54 Participants: Приндюк Анастасія Head or trainer: Ващенко Анастасия Ukraine / Київ / А6 Junior
    music
Start at: 09:45   Duration: 03 m.

11. Contemporary / Duo-Trio / Kids 2 (10-11)

  1. 265
    "Неделимы" - 02:06 Participants: Омеляшко МарияСаввина Маргарита Head or trainer: Елена Долгих Ukraine / Kiev / Open Art Studio
    music
Start at: 09:48   Duration: 04 m.

12. Best Dance Show / Small Group (4-10) / Kids 2 (10-11)

  1. 136
    "Welcome" - 03:18 Head or trainer: Еллай Анастасiя Ukraine / Херсон / GorbachLigaiCenter
    music
Start at: 09:52   Duration: 06 m.

13. Jazz/Modern / Big Group (11-40) / Juniors 1 (12-13)

  1. 214
    "Чому?" - 02:08 Head or trainer: Виктория Безносюк Ukraine / Киев / Fors dance school
    music
  2. 54
    D.I.V.A dance studio - 03:01 Head or trainer: Крестинкова Людмила Ukraine / Чернівці / Diva dance
Start at: 09:58   Duration: 03 m.

14. Contemporary / Solo / Juniors 1 (12-13)

  1. 251
    "Система координат" - 01:50 Participants: Олейник Полина Head or trainer: Гусельникова Анна Ukraine / Київ /
    music
Start at: 10:01   Duration: 07 m.

15. Contemporary / Solo / Juniors 2 (14-15)

  1. 49
    "Незламна" - 02:00 Participants: Мацко Мария Head or trainer: Романюк Татьяна Ukraine / Київ / А6 Junior
    music
  2. 130
    "Сновидение" - 01:33 Participants: Бирючева Мария Head or trainer: Гусельникова Анна Ukraine / Київ /
    music
  3. 50
    "Разобраться в себе" - 02:05 Participants: Печкова Анастасія Head or trainer: Романюк Татьяна Ukraine / Київ / А6 Junior
    music
Start at: 10:08   Duration: 11 m.

16. Contemporary / Jazz/Modern Small Group (4-10) / Juniors 2 (14-15)

  1. 212
    "Warriors" - Bomond Dance School - 03:25 Head or trainer: Олександра Матвієнко Ukraine / Новомосковськ / Bomond Dance School
    music
  2. 57
    "Liberty" - Студія танцю "A6junior" - 02:30 Head or trainer: Романюк Татьяна Ukraine / Київ / А6 Junior
    music
  3. 227
    "Під Парижським небом" - 02:34 Head or trainer: Майдукова Вероніка Ukraine / Київ / A-6
    music
Start at: 10:19   Duration: 05 m.

18. Best Dance Show / Small Group (4-10) / Juniors 1 (12-13)

  1. 215
    "In between" - 04:00 Head or trainer: Татьяна Винокурова Ukraine / Киев / Fors dance school
    music
Start at: 10:24   Duration: 34 m.

19. Нагородження учасників відбору / Оголошення суперфіналістів