І конкурсний день

Початок: 08:45   Тривалість: 15 Хв.

1. Официальное открытие

Початок: 09:00   Тривалість: 29 Хв.

2. Ballet – any style (DWC) / Solo / Mini (до 9 років включно) / Pro

  1. 416
    "Варіація з балету " Арлекінада"" - 01:44 Учасники: Висоцька Меланія / (8 yrs) / Хореограф: Ірина Мельничук
    Ukraine / Київ / Балетна студія Ірини Мельничук
    music
  2. 516
    "Варіація Ляльки з балету Коппелія" - 01:52 Учасники: Ковальова Марта Олена / (6 yrs) / Хореограф: Веласкес-Карьон Вікторія
    Ukraine / Вишгород / Uptown Ballet
    music
  3. 515
    "Варіація Амура з балету Дон Кіхот" - 01:02 Учасники: Сігаєва Анна / (8 yrs) / Хореограф: Веласкес-Карьон Вікторія
    Ukraine / Вишгород / Uptown Ballet
    music
  4. 277
    "Амилькаре Понкьелли. Вариация с колокольчиками" - 01:10 Учасники: Ложкина Марта / (7 yrs) / Хореограф: Коваленко Анастасия
    Ukraine / Київ / Asti Ballet School
    music
  5. 89
    "Варіація Феї Ніжності з балету «Спляча Красуня»" - 01:31 Учасники: Гриценко Мирослава / (8 yrs) / Хореограф: Зінаіда Гриценко
    Ukraine / Київ / КЦ Кияночка
    music
  6. 270
    "Лео Делиб. Вариация Куклы из балета Коппелия" - 01:58 Учасники: Олексієнко Маруся / (5 yrs) / Хореограф: Коваленко Анастасия
    Ukraine / Київ / Asti Ballet School
    music
  7. 271
    "Пиццикато из балета "Арлекинада"" - 01:23 Учасники: Якимец Екатерина / (6 yrs) / Хореограф: Коваленко Анастасия
    Ukraine / Київ / Asti Ballet School
    music
  8. 272
    "Вариация из балета "Тщетная предосторожность"" - 01:39 Учасники: Торшина Ліза / (9 yrs) / Хореограф: Коваленко Анастасия
    Ukraine / Київ / Asti Ballet School
    music
  9. 273
    "А. Хачатурян. Вариация Нунэ из балета "Гаянэ"" - 01:37 Учасники: Власишена Валерія / (8 yrs) / Хореограф: Коваленко Анастасия
    Ukraine / Київ / Asti Ballet School
    music
  10. 128
    "Варіація Сванільди з балету "Коппелія"" - 02:05 Учасники: Кощавко Софія / (8 yrs) / Хореограф: Межак Вікторія Юріївна
    Ukraine / Киев / балетная студия "FOUETTE"
    music
  11. 125
    "варіація Жизель з балету "Жизель"" - 01:58 Учасники: Ольховець Софія / (7 yrs) / Хореограф: Межак Вікторія Юріївна
    Ukraine / Киев / балетная студия "FOUETTE"
    music
  12. 129
    ""Музична табакерка"" - 02:15 Учасники: Прокопчук Софія / (7 yrs) / Хореограф: Межак Вікторія Юріївна
    Ukraine / Киев / балетная студия "FOUETTE"
    music
  13. 131
    "Варіація Есмеральди з балету "Есмеральда"" - 01:31 Учасники: Кутубаєва Катерина / (9 yrs) / Хореограф: Межак Вікторія Юріївна
    Ukraine / Киев / балетная студия "FOUETTE"
    music
  14. 445
    "Варіація Кітрі з балету "Дон Кіхот"" - 01:25 Учасники: Висоцька Меланія / (8 yrs) / Хореограф: Ірина Мельничук
    Ukraine / Київ / Балетна студія Ірини Мельничук
    music
  15. 375
    "П.И. Чайковский. Вариация Феи Смелости из балета "Спящая красавица"" - 01:08 Учасники: Ложкина Марта / (7 yrs) / Хореограф: Коваленко Анастасия
    Ukraine / Київ / Asti Ballet School
    music
  16. 91
    "Варіація Амура із балету «Дон Кіхот»" - 01:00 Учасники: Гриценко Мирослава / (8 yrs) / Хореограф: Зінаіда Гриценко
    Ukraine / Київ / КЦ Кияночка
    music
Початок: 09:29   Тривалість: 15 Хв.

3. Ballet Repertoire (DWC) / Solo / Children (10-12) / Pro

  1. 275
    "П.И. Чайковский. Вариация Одиллии из балета "Лебединое озеро"" - 01:25 Учасники: Возна Діана / (10 yrs) / Хореограф: Коваленко Анастасия
    Ukraine / Київ / Asti Ballet School
    music
  2. 267
    "А. Адан. Вариация Жизели из балета "Жизель" (2 акт)" - 01:26 Учасники: Стригункова Аліса / (10 yrs) / Хореограф: Коваленко Анастасия
    Ukraine / Київ / Asti Ballet School
    music
  3. 229
    "Варіація феї Драже з балету Лускунчик" - 02:02 Учасники: Чаус Емілія / (12 yrs) / Хореограф: Веласкес-Карьон Вікторія
    Ukraine / Вишгород / Uptown Ballet
    music
  4. 276
    "Цезарь Пуни. Вариация Эсмеральда из балета "Эсмеральда"" - 01:31 Учасники: Коваль Ярослава / (10 yrs) / Хореограф: Коваленко Анастасия
    Ukraine / Київ / Asti Ballet School
    music
  5. 278
    "Вариация Лизы из балета "Тщетная предосторожность"" - 01:20 Учасники: Киселева Марьяна / (10 yrs) / Хореограф: Коваленко Анастасия
    Ukraine / Київ / Asti Ballet School
    music
  6. 287
    "Вариация Эсмеральды из балета "Эсмеральда" " - 01:30 Учасники: Оглобля Алєся / (10 yrs) / Хореограф: Вдовенко Тетяна Олексіївна Кохановська Лілія Юріївна
    Ukraine / Кривий Ріг / Юність
    music
  7. 269
    "Шарль Гуно. Вариация Вакханки из балета "Вальпургиева ночь"" - 01:53 Учасники: Стригункова Аліса / (10 yrs) / Хореограф: Коваленко Анастасия
    Ukraine / Київ / Asti Ballet School
    music
  8. 100
    "Варіація Есмеральди з балету Ц. Пуні «Есмеральда»" - 01:32 Учасники: Чеснова Анна / (10 yrs) / Ukraine / Киев / КДХУ
    music
Початок: 09:44   Тривалість: 03 Хв.

4. Ballet – any style (not repertoire) (DWC) / Solo / Children (10-12) / Pro

  1. 274
    "П.И. Чайковский. Восточный танец из балета "Щелкунчик"" - 01:59 Учасники: Возна Діана / (10 yrs) / Хореограф: Коваленко Анастасия
    Ukraine / Київ / Asti Ballet School
    music
Початок: 09:47   Тривалість: 08 Хв.

5. Ballet Repertoire (DWC) / Solo / Children (12-13) / Pro

  1. 81
    "Варіація Весталки з балету "Пахіта", муз. Л.Мінкус, хореогр. М Петіпа" - 01:58 Учасники: Марія Балан / (13 yrs) / Хореограф: Долгіх З.Г.
    Ukraine / Київ / Київське державне хореографічне училище
    music
  2. 212
    "варіація "Есмеральди" із балету "Есмеральда "" - 01:40 Учасники: Скоренька Єва - Марія / (13 yrs) / Хореограф: педагог Корсякова С.В.
    Ukraine / Київ / Київське державне хореографічне училище
    music
  3. 437
    "Вариация Китри из балета Дон Кихот" - 01:29 Учасники: Тлеукабыл Жанеля / (13 yrs) / Kazakhstan / Алматы / Триумф
    music
  4. 82
    "Варіація Медори з балету "Корсар", муз. А.Адан, хореогр. М.Петіпа" - 01:04 Учасники: Балан Марія / (13 yrs) / Хореограф: Долгіх З.Г.
    Ukraine / Київ / Київське державне хореографічне училище
    music
Початок: 09:55   Тривалість: 06 Хв.

6. Ballet Repertoire (DWC) / Solo / Juniors (14-17) / Pro

  1. 266
    "Кармен" - 02:00 Учасники: Онищенко Александра / (14 yrs) / Хореограф: Анна Тютюник/Вьюн Ольга
    Ukraine / Одеса / Selena
    music
  2. 279
    "Вариация из балета "Тщетная предосторожность"" - 01:44 Учасники: Зверев Мирон / (17 yrs) / Хореограф: Коваленко Анастасия
    Ukraine / Київ / Asti Ballet School
    music
  3. 124
    "Варіація Медори з балету "Корсар"" - 01:04 Учасники: Тараненко Софія / (14 yrs) / Хореограф: Межак Викторія Юріївна
    Ukraine / Киев / балетная студия "FOUETTE"
    music
Початок: 10:01   Тривалість: 03 Хв.

7. Ballet - Pas de Deux/Trois (DWC) / Duo-Trio / Juniors (14-17) / Pro

  1. 203
    02:00 Учасники: Приват Ната / (15 yrs) / Вапре Каріна / (14 yrs) / Ukraine / Ivano Frankivsk / Maximal
    music
Початок: 10:04   Тривалість: 03 Хв.

8. Ballet – any style (DWC) / Duo-Trio / Children (10-13) / Pro

  1. 380
    "Вальс Шопена" - 02:25 Учасники: Власишена Валерія / (8 yrs) / Коваль Ярослава / (10 yrs) / Стригункова Аліса / (10 yrs) / Хореограф: Коваленко Анастасия
    Ukraine / Київ / Asti Ballet School
    music
Початок: 10:07   Тривалість: 02 Хв.

9. Ballet – any style (not repertoire) (DWC) / Solo / Children (12-13) / Pro

  1. 213
    "варіація Жанни із балету "Полум'я Парижу "" - 01:20 Учасники: Скоренька Єва - Марія / (13 yrs) / Хореограф: Корсякова С.В.
    Ukraine / Київ / Київське державне хореографічне училище
    music
Початок: 10:09   Тривалість: 03 Хв.

10. Tap (DWC) / Duo-Trio / Seniors (18-25) / Pro

  1. 466
    "Freedom in My Mind" - 02:02 Учасники: Авраменко Анастасія / (18 yrs) / Мельник (Старченко) Анастасія / (25 yrs) / Хореограф: Мельник Анастасія
    Ukraine / Київ / Dside Tap
    music
Початок: 10:12   Тривалість: 03 Хв.

11. Tap (DWC) / Duo-Trio / Mini (до 9 років включно) / Pro

  1. 189
    "Give Your Love" - 02:33 Учасники: Божок Валерій / (8 yrs) / Крулько Софія / (8 yrs) / Капуш Віра / (8 yrs) / Хореограф: Яна Лісова та Євгенія Дудник
    Ukraine / Vinnytsia / Flame Tap
    music
Початок: 10:15   Тривалість: 05 Хв.

12. Tap (DWC) / Solo / Children (10-13) / Pro

  1. 467
    "And I"m happy walking on BRODWAY" - 02:00 Учасники: Веріч Каріна / (10 yrs) / Хореограф: Герман Пан
    Ukraine / Київ /
    music
  2. 239
    "Putting on the Ritz" - 02:00 Учасники: Ступко Альона / (13 yrs) / Хореограф: Сергей Остапенко
    Ukraine / Одесса / Nikomo Tap Studio
    music
Початок: 10:20   Тривалість: 07 Хв.

13. Tap (DWC) / Solo / Juniors (14-17) / Pro

  1. 242
    "Vitamin D" - 02:00 Учасники: Зарубинская Инесса / (15 yrs) / Хореограф: Сергей Остапенко
    Ukraine / Одесса / Nikomo Tap Studio
    music
  2. 241
    "Kairos" - 02:00 Учасники: Добров Роман / (17 yrs) / Хореограф: Сергей Остапенко
    Ukraine / Одесса / Nikomo Tap Studio
    music
  3. 240
    "Loving you" - 02:00 Учасники: Ступко Дарья / (17 yrs) / Хореограф: Сергей Остапенко
    Ukraine / Одесса / Nikomo Tap Studio
    music
Початок: 10:27   Тривалість: 03 Хв.

14. Tap (DWC) / Duo-Trio / Children (10-13) / Pro

  1. 245
    "Рандеву" - 02:00 Учасники: Куликовский Артем / (11 yrs) / Плетнёва Мария / (10 yrs) / Хореограф: Сергей Остапенко
    Ukraine / Одесса / Nikomo Tap Studio
    music
Початок: 10:30   Тривалість: 07 Хв.

15. Tap (DWC) / Solo / Seniors (18-25) / Pro

  1. 103
    "God is a Woman" - 02:04 Учасники: Мельник (Старченко) Анастасія / (25 yrs) / Хореограф: Мельник Анастасія
    Ukraine / Київ / Dside Tap
    music
  2. 28
    "My memory of you" - 02:13 Учасники: Коляда Тетяна / (29 yrs) / Хореограф: Таня Коляда
    Ukraine / Kyiv /
    music
  3. 216
    "The road of life" - 01:59 Учасники: Авраменко Анастасія / (18 yrs) / Хореограф: Авраменко Анастасія
    Ukraine / Одеса /
    music
Початок: 10:37   Тривалість: 03 Хв.

16. Tap (DWC) / Duo-Trio / Juniors (14-17) / Pro

  1. 243
    "Come together" - 02:00 Учасники: Зарубинская Инесса / (15 yrs) / Ступко Альона / (13 yrs) / Хореограф: Сергей Остапенко
    Ukraine / Одесса / Nikomo Tap Studio
    music
Початок: 10:40   Тривалість: 06 Хв.

17. Tap (DWC) / Small Group (4-10) / Children (10-13) / Pro

  1. 246
    "Hit the road Jack" - 02:00 Хореограф: Сергей Остапенко
    Ukraine / Одесса / Nikomo Tap Studio
    music
  2. 190
    "See you again" - 02:27 Хореограф: Яна Лісова та Євгенія Дудник
    Ukraine / Vinnytsia / Flame Tap
    music
Початок: 10:46   Тривалість: 07 Хв.

18. Tap (DWC) / Small Group (4-10) / Juniors (14-17) / Pro

  1. 113
    "Чарли" - 02:57 Хореограф: Герман Пан
    Ukraine / Київ /
    music
  2. 247
    "Спецагенты" - 02:32 Хореограф: Сергей Остапенко
    Ukraine / Одесса / Nikomo Tap Studio
    music
Початок: 10:53   Тривалість: 04 Хв.

19. Tap (DWC) / Large Group (11+) / Juniors (14-17) / Pro

  1. 248
    "Охотники за привидениями" - 03:00 Хореограф: Сергей Остапенко
    Ukraine / Одесса / Nikomo Tap Studio
    music
Початок: 10:57   Тривалість: 15 Хв.

20. Free Show / Solo / Mini (6-7 years) / Rising

  1. 95
    "Чарівна Ельза" - 01:41 Учасники: Фенц Даніела / (6 yrs) / Ukraine / Тернопіль / Т.А.Н.Г.о dance company
    music
  2. 78
    "Зайка-поліцейська" - 01:46 Учасники: Борисяк Ірина / (6 yrs) / Хореограф: Борисяк Л. /Шамрай А.
    Ukraine / Тернопіль / Т.А.Н.Г.о dance company
    music
  3. 490
    ""Коли вдома сама"" - 02:00 Учасники: Гоменюк Зоряна / (7 yrs) / Хореограф: Світлана Міщенко
    Ukraine / Чортків / Real Dance Studio
    music
  4. 499
    "The snake " - 02:00 Учасники: Данилюк Анна / (7 yrs) / Хореограф: Тетяна Семків
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  5. 188
    " Іn searching of themselves" - 02:00 Учасники: Кулай Ірина / (6 yrs) / Хореограф: Тетяна Семків, Мартинюк Христина
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  6. 357
    "Wonderful life" - 02:00 Учасники: Якимів Іванна / (5 yrs) / Хореограф: Надія Варишко
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  7. 497
    "The warrior" - 02:00 Учасники: Вероніка Ярмолюк / (6 yrs) / Хореограф: Тетяна Семків
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
Початок: 11:12   Тривалість: 07 Хв.

21. Acro (DWC) / Solo / Mini (до 9 років включно) / Pro

  1. 110
    "Feel the light" - 02:00 Учасники: Кузьменко Кіра / (9 yrs) / Хореограф: Пономарьова Олена
    Ukraine / Суми / ZAUBER dance studio
    music
  2. 421
    "Все дело в шляпе" - 01:42 Учасники: Інтякова Маргарита / (7 yrs) / Хореограф: Вдовенко Тетяна Олексіївна
    Ukraine / Кривий Ріг / Юність
    music
  3. 281
    "Крилами ангела" - 02:01 Учасники: Смоленцева Олександра / (8 yrs) / Хореограф: Вдовенко Тетяна Олексіївна
    Ukraine / Кривий Ріг / Юність
    music
Початок: 11:19   Тривалість: 14 Хв.

22. Acro (DWC) / Solo / Children (10-13) / Pro

  1. 334
    "The moonlight" - 01:54 Учасники: Тенюх Ірина / (13 yrs) / Хореограф: Світлана Угринюк
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  2. 14
    "never give up" - 02:01 Учасники: Стельмах Софія / (13 yrs) / Ukraine / Тернопіль / Т.А.Н.Г.о dance company
    music
  3. 79
    "Впевнена у собі" - 02:03 Учасники: Черниш Анастасія / (12 yrs) / Ukraine / Тернопіль / Т.А.Н.Г.о dance company
    music
  4. 80
    "У пошуках Шамбали" - 02:01 Учасники: Шамрай Аріна / (11 yrs) / Ukraine / Тернопіль / Т.А.Н.Г.о dance company
    music
  5. 367
    "To the maximum" - 02:00 Учасники: Гнатишин Кароліна / (11 yrs) / Хореограф: Угринюк Світлана
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  6. 478
    "Rise" - 01:58 Учасники: Быченко Елизавета / (12 yrs) / Ukraine / Херсон / GLC
    music
Початок: 11:33   Тривалість: 03 Хв.

23. Acro (DWC) / Duo-Trio / Juniors (14-17) / Pro

  1. 475
    "Противостояние" - 02:09 Учасники: Мосина Валерия / (15 yrs) / Сулейманова Богдана / (14 yrs) / Хореограф: Решетникова Марина
    Ukraine / Харків / Імпровіз
    music
Початок: 11:36   Тривалість: 04 Хв.

24. Естрадний танець / Large Group (11+) / Mini (до 9 років включно) / Pro

  1. 463
    "JAM-"Шалена старість"" - 03:06 Хореограф: Керівник Ремезовська Ольга Олександрівна, тренер Суренщикова Ангеліна Русланівна
    Ukraine / Kyiv / Dance studio JAM
    music
Початок: 11:40   Тривалість: 07 Хв.

25. Contemporary / Modern (Lyrical) (DWC) / Small Group (4-10) / Mini (до 9 років включно) / Pro

  1. 53
    "Восхождение" - 02:55 Хореограф: Копылова Марина
    Ukraine / Київ / Едванс
    music
  2. 123
    "Хвастуньи " - 02:48 Хореограф: Гаврилюк Тетяна Володимирівна
    Ukraine / Київ / Хореографічна студія INTERPLAY
    music
Початок: 11:47   Тривалість: 08 Хв.

26. Контемпорарі / Модерн / Large group (11-24) / Mini (6-7 years) / Rising

  1. 443
    "Куклы - INSIDE Dancing Center" - 02:45 Хореограф: Літвин Наталія
    Ukraine / Чернігів / Inside Dancing Center
    music
  2. 408
    "Мрія в моєму серці" - 03:08 Хореограф: Костишин ВІталія
    Ukraine / Івано-Франківськ / Студія "Maximal"
    music
Початок: 11:55   Тривалість: 08 Хв.

27. Contemporary / Modern (Lyrical) (DWC) / Large Group (11+) / Mini (до 9 років включно) / Pro

  1. 494
    "Куклы" - 02:40 Ukraine / Одеса / Evolution dance centre
  2. 58
    "Астероиды" - 03:30 Хореограф: Копылова Марина
    Ukraine / Київ / Едванс
    music
Початок: 12:03   Тривалість: 04 Хв.

28. Free Show / Small Group (4-10) / Mini (до 9 років включно) / Pro

  1. 142
    "Парижанки" - 03:00 Хореограф: Ольшевская Джулия
    Ukraine / Одеса / Selena
    music
Початок: 12:07   Тривалість: 07 Хв.

29. Jazz and Show Dance (DWC) / Small Group (4-10) / Mini (до 9 років включно) / Pro

  1. 54
    "Задача со звездочкой" - 02:35 Хореограф: Копылова Марина
    Ukraine / Київ / Едванс
    music
  2. 372
    "Happy feet" - 02:25 Хореограф: Христина Мартинюк
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
Початок: 12:14   Тривалість: 04 Хв.

30. Jazz (DWC) / Large Group (11+) / Children (10-13) / Pro

  1. 511
    " Пташиний гомін" - 03:15 Хореограф: Макарова Зоя
    Ukraine / Київ / A-6
    music
Початок: 12:18   Тривалість: 08 Хв.

31. Jazz (DWC) / Large Group (11+) / Juniors (14-17) / Pro

  1. 512
    " Muchacho" - 03:51 Хореограф: Hanna Azarova
    Ukraine / Київ / A-6
    music
  2. 523
    "Think about Freedom" - 02:29 Хореограф: Hanna Azarova
    Ukraine / Київ / A-6
    music
Початок: 12:26   Тривалість: 03 Хв.

32. National and Folklore (DWC) / Large Group (11+) / Mini (до 9 років включно) / Pro

  1. 223
    "Черевички " - 02:24 Хореограф: Вдовенко Тетяна Олексіївна
    Ukraine / Кривий Ріг / Юність
    music
Початок: 12:29   Тривалість: 09 Хв.

33. Контемпорарі / Модерн / Small Group (4-10) / Kids (8-11 years) / Rising

  1. 446
    "Вдохновение - INSIDE Dancing Center" - 01:53 Хореограф: Літвин Наталія
    Ukraine / Чернігів / Inside Dancing Center
    music
  2. 456
    "Осінній романс" - 02:25 Хореограф: Тамара Нестеренко
    Ukraine / Черкаси / Театр танцю "ТАІР"
    music
  3. 470
    "Настроение" - 02:21 Хореограф: Решетникова Марина
    Ukraine / Харків / Імпровіз
    music
Початок: 12:38   Тривалість: 14 Хв.

34. Jazz and Show Dance (DWC) / Large Group (11+) / Mini (до 9 років включно) / Pro

  1. 465
    "JAM-"Новорічна пригода"" - 02:58 Хореограф: Керівник Ремезовська Ольга Олександрівна. Тренер - Суренщикова Ангеліна Русланівна
    Ukraine / Kyiv / Dance studio JAM
    music
  2. 118
    "Когда малыш засыпает " - 02:53 Хореограф: Гаврилюк Тетяна Володимирівна
    Ukraine / Київ / Хореографічна студія INTERPLAY
    music
  3. 57
    "Мегаполис" - 02:53 Хореограф: Копылова Марина
    Ukraine / Київ / Едванс
    music
  4. 225
    "Квітковий Бум " - 02:43 Хореограф: Вдовенко Тетяна Олексіївна
    Ukraine / Кривий Ріг / Юність
    music
Початок: 12:52   Тривалість: 05 Хв.

35. Acro (DWC) / Large Group (11+) / Children (10-13) / Pro

  1. 311
    "Геній. Втрачене дитинство" - 03:33 Ukraine / Тернопіль / Т.А.Н.Г.о dance company
    music
Початок: 12:57   Тривалість: 03 Хв.

36. Acro (DWC) / Solo / Juniors (14-17) / Pro

  1. 405
    "Another dance, another chance, another romance." - 02:00 Учасники: Шевченко Вероника / (15 yrs) / Хореограф: Эллай Анастасия
    Ukraine / Херсон / GLC
    music
Початок: 13:00   Тривалість: 20 Хв.

37. Modern (Lyrical) (DWC) / Large Group (11+) / Children (10-13) / Pro

  1. 304
    "Heart of stone" - 03:06 Хореограф: Ващенко Анастасія
    Ukraine / Київ / А6 Junior
    music
  2. 224
    "Без лица" - 03:22 Хореограф: Решетникова Марина
    Ukraine / Харків / Імпровіз
    music
  3. 43
    "Эмигранты" - 02:36 Хореограф: Копылова Марина
    Ukraine / Київ / Едванс
    music
  4. 376
    "Be yourself! Everyone else is already taken." - 03:45 Хореограф: Ольга Микуляк
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  5. 218
    "С ангелом " - 03:53 Хореограф: Вдовенко Тетяна Олексіївна
    Ukraine / Кривий Ріг / Юність
    music
Початок: 13:20   Тривалість: 03 Хв.

38. Стріт шоу / Small Group (4-10) / Mini (6-7 years) / Start

  1. 429
    "Gold Kids - INSIDE Dancing Center" - 01:48 Хореограф: Бондар Світлана
    Ukraine / Чернігів / Inside Dancing Center
    music
Початок: 13:23   Тривалість: 07 Хв.

39. Стріт шоу / Large group (11-24) / Mini (6-7 years) / Start

  1. 422
    "Eastern Hip Hop" - 02:18 Хореограф: Попович Анна
    Ukraine / Суми / ZAUBER dance studio
    music
  2. 473
    "Витамин Д" - 03:00 Хореограф: Сакал Инна
    Ukraine / Буча / E-Motion
    music
Початок: 13:30   Тривалість: 12 Хв.

40. Contemporary / Modern (Lyrical) (DWC) / Duo-Trio / Mini (до 9 років включно) / Pro

  1. 433
    " Time" - 02:28 Учасники: Marchuk Maksym / (9 yrs) / Sokolik Yelyzaveta / (8 yrs) / Хореограф: Lukianchykova Oleksandra
    Ukraine / Київ / Bliss
    music
  2. 288
    "Шоколадки" - 01:51 Учасники: Сичова Ксенія / (6 yrs) / Чудак Мілана / (6 yrs) / Хореограф: Вдовенко Тетяна Олексіївна
    Ukraine / Кривий Ріг / Юність
    music
  3. 326
    "Песочные часы" - 02:00 Учасники: Завгородняя Аня / (10 yrs) / Завгородняя Маша / (8 yrs) / Хореограф: Гончаренко Евгения
    Ukraine / Киев / Advance
    music
  4. 44
    "Мы так похожи" - 01:56 Учасники: Kovalenko Varvara / (9 yrs) / Kovalenko! Daryna / (9 yrs) / Хореограф: Илья Мирошниченко, Екатерина Кузнецова
    Ukraine / Краматорськ / Studio Jazz-Modern
    music
  5. 68
    "The eyes" - 02:10 Учасники: Шалдунова Маргарита / (8 yrs) / Богданова Аделина / (8 yrs) / Хореограф: Копылова Марина
    Ukraine / Київ / Едванс
    music
Початок: 13:42   Тривалість: 03 Хв.

41. Вільна танцювальна категорія / Small Group (4-10) / Kids (8-11 years) / Rising

  1. 461
    "Тече вода" - 02:15 Хореограф: Тамара Нестеренко
    Ukraine / Черкаси / Театр танцю "ТАІР"
    music
Початок: 13:45   Тривалість: 03 Хв.

42. Стріт шоу / Small Group (4-10) / Kids (8-11 years) / Start

  1. 434
    "Big Beat Team - INSIDE Dancing Center" - 01:59 Хореограф: Бондар Світлана
    Ukraine / Чернігів / Inside Dancing Center
    music
Початок: 13:48   Тривалість: 03 Хв.

43. Стріт шоу / Large group (11-24) / Kids (8-11 years) / Rising

  1. 518
    "Stand Up Crew" - 02:00 Хореограф: Тракнова Олеся
    Ukraine / Київ / Dance Studio Luna
    music
Початок: 13:51   Тривалість: 04 Хв.

44. Street Dance and Commercial (DWC) / Small Group (4-10) / Children (10-13) / Pro

  1. 23
    "Fantastic seven" - 03:00 Хореограф: Семків Тетяна, Алдушенко Анастасія
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
Початок: 13:55   Тривалість: 05 Хв.

45. Commercial (DWC) / Large Group (11+) / Children (10-13) / Pro

  1. 176
    "Геній. Втрачене дитинство." - 03:33 Ukraine / Тернопіль / Т.А.Н.Г.о dance company
    music
Початок: 14:00   Тривалість: 08 Хв.

46. Street Dance (DWC) / Large Group (11+) / Children (10-13) / Pro

  1. 455
    "Unity" - 02:00 Хореограф: Игнатенко Анастасия
    Ukraine / Чернигов / Allyans Dance School
    music
  2. 521
    "X-Ray" - 02:00 Хореограф: Тракнова Олеся
    Ukraine / Київ / Dance Studio Luna
    music
  3. 418
    "How are feel?" - 01:30 Хореограф: Пономарьова Олена/Грек Дмитро
    Ukraine / Суми / ZAUBER dance studio
    music
Початок: 14:08   Тривалість: 23 Хв.

47. Contemporary (DWC) / Large Group (11+) / Children (10-13) / Pro

  1. 294
    "3D" - 03:20 Хореограф: Ващенко Анастасія
    Ukraine / Київ / А6 Junior
    music
  2. 139
    "Мы" - 02:40 Хореограф: Харченко Анастасия/Вьюн Ольга
    Ukraine / Одеса / Selena
    music
  3. 468
    " On the other side of the mirror" - 04:09 Хореограф: Lukianchykova Oleksandra
    Ukraine / Київ / Bliss
    music
  4. 48
    "Комплексы" - 03:05 Хореограф: Анастасия Левенец
    Ukraine / Краматорськ / Studio Jazz-Modern
    music
  5. 426
    "И наступила ночь.." - 02:37 Хореограф: Пиляева Наталья
    Ukraine / Одеса / Evolution dance centre
    music
  6. 469
    "Взлететь до небес" - 03:34 Хореограф: Решетникова Марина
    Ukraine / Харків / Імпровіз
    music
Початок: 14:31   Тривалість: 09 Хв.

48. Show Dance (DWC) / Large Group (11+) / Children (10-13) / Pro

  1. 221
    "Дівочі забави " - 03:36 Хореограф: Вдовенко Тетяна Олексіївна
    Ukraine / Кривий Ріг / Юність
    music
  2. 135
    "JAM - "Плин Часу"" - 03:17 Хореограф: Керівник:Ремезовська Ольга Олександрівна, тренер - Суренщикова Ангеліна Русланівна
    Ukraine / Kyiv / Dance studio JAM
    music
Початок: 14:40   Тривалість: 04 Хв.

49. National and Folklore (DWC) / Small Group (4-10) / Children (10-13) / Pro

  1. 390
    "Древо жизни" - 03:20 Хореограф: Ульянов Андрей
    Ukraine / Київ / Asti Ballet School
    music
Початок: 14:44   Тривалість: 19 Хв.

50. Contemporary / Modern (Lyrical) (DWC) / Small Group (4-10) / Children (10-13) / Pro

  1. 98
    "Suitcase" - 02:35 Ukraine / Суми / ZAUBER dance studio
    music
  2. 191
    "Я серед всіх" - 02:31 Ukraine / Тернопіль / Т.А.Н.Г.о dance company
    music
  3. 16
    "Механіка душі" - 03:13 Хореограф: Міщенко Світлана
    Ukraine / Чортків / Real Dance Studio
    music
  4. 296
    "I can't show my face" - 02:39 Хореограф: Ващенко Анастасія
    Ukraine / Київ / А6 Junior
    music
  5. 384
    "Комната" - 02:12 Хореограф: Луканская Полина
    Ukraine / Київ / Asti Ballet School
    music
  6. 164
    "Механізм" - 02:04 Хореограф: Ольга Москальчук
    Ukraine / Львів / Сплеск
    music
Початок: 15:03   Тривалість: 04 Хв.

51. Free Show / Small Group (4-10) / Children (10-13) / Pro

  1. 140
    03:00 Хореограф: Вьюн Ольга
    Ukraine / Одеса / Selena
    music
Початок: 15:07   Тривалість: 23 Хв.

52. Jazz and Show Dance (DWC) / Small Group (4-10) / Children (10-13) / Pro

  1. 459
    "Амурчики" - 02:48 Хореограф: Hanna Azarova
    Ukraine / Київ / A-6
    music
  2. 127
    "Долаючи кордони" - 05:03 Хореограф: Святослав Шерстюк
    Ukraine / Львів / Сплеск
    music
  3. 7
    "Вирус" - 03:00 Хореограф: Лена Пуль
    Ukraine / Краматорськ / Studio Jazz-Modern
    music
  4. 141
    "Sydney" - 03:00 Хореограф: Ольшевская Джулия
    Ukraine / Одеса / Selena
    music
  5. 56
    "Большой бизнес" - 02:45 Хореограф: Копылова Марина
    Ukraine / Київ / Едванс
    music
  6. 260
    "masterpiece" - 02:27 Ukraine / Тернопіль / Т.А.Н.Г.о dance company
    music
Початок: 15:30   Тривалість: 13 Хв.

53. Modern (Lyrical) (DWC) / Large Group (11+) / Juniors (14-17) / Pro

  1. 513
    "Абстрактне мислення" - 03:56 Хореограф: Азарова Анна
    Ukraine / Київ / A-6
    music
  2. 373
    "Scary story at the night" - 04:00 Хореограф: Христина Мартинюк
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  3. 217
    "Мить в долонях" - 03:01 Хореограф: Вдовенко Тетяна Олексіївна
    Ukraine / Кривий Ріг / Юність
    music
Початок: 15:43   Тривалість: 15 Хв.

54. Contemporary (DWC) / Large Group (11+) / Juniors (14-17) / Pro

  1. 412
    "your trace ,your prophecy." - 03:02 Хореограф: Эллай Анастасия
    Ukraine / Херсон / GLC
    music
  2. 244
    "Структура черных сфер" - 03:00 Хореограф: Хореограф Ангелина Забелина Постановщик Кристина Шишкарева
    Ukraine / Харків / Puls Dance School
    music
  3. 413
    "Астероїд" - 03:14 Хореограф: Юбкіна Марія Олексіївна
    Ukraine / Київ / Студія танцю Маріі Юбкіной
    music
  4. 299
    "Switch of mind" - 03:15 Хореограф: Ващенко Анастасія
    Ukraine / Київ / А6 Junior
    music
Початок: 15:58   Тривалість: 06 Хв.

55. Street Dance and Commercial (DWC) / Small Group (4-10) / Juniors (14-17) / Pro

  1. 254
    02:11 Ukraine / Київ / Left Side
    music
  2. 370
    "Off my game" - 02:30 Хореограф: Алдушенко Анастасія
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
Початок: 16:04   Тривалість: 03 Хв.

56. Street Dance (DWC) / Large Group (11+) / Juniors (14-17) / Pro

  1. 522
    "Dance Hunters" - 02:00 Хореограф: Тракнова Олеся
    Ukraine / Київ / Dance Studio Luna
    music
Початок: 16:07   Тривалість: 05 Хв.

57. Вільна танцювальна категорія / Large group (11-24) / Mixes (all ages) / Rising

  1. 395
    "Like a bird " - 03:33 Хореограф: Чепіжко Олена
    Ukraine / Івано-Франківськ / Студія "Maximal"
    music
Початок: 16:12   Тривалість: 04 Хв.

58. Стріт шоу / Small Group (4-10) / Juniors (12-15 years) / Start

  1. 476
    "E-motion" - 03:00 Хореограф: Сакал Инна
    Ukraine / Буча / E-Motion
    music
Початок: 16:16   Тривалість: 17 Хв.

59. Contemporary / Modern (Lyrical) (DWC) / Small Group (4-10) / Juniors (14-17) / Pro

  1. 249
    "Глаза Художника" - 02:30 Хореограф: Забелина Ангелина
    Ukraine / Харків / Puls Dance School
    music
  2. 524
    "Там де ті ще не щукав" - 02:47 Хореограф: Вероніка Майдукова
    Ukraine / Київ / A-6
    music
  3. 126
    "Площа Героів Гетто в Кракові" - 03:03 Ukraine / Львів / Сплеск
    music
  4. 301
    "Абстрактний елемент" - 03:13 Хореограф: Ващенко Анастасія
    Ukraine / Київ / А6 Junior
    music
  5. 493
    02:15 Хореограф: Пиляева Наталья
    Ukraine / Одеса / Evolution dance centre
Початок: 16:33   Тривалість: 03 Хв.

60. Стріт шоу / Large group (11-24) / Juniors (12-15 years) / Rising

  1. 519
    "Wild Kids Crew" - 02:00 Хореограф: Тракнова Олеся
    Ukraine / Київ / Dance Studio Luna
    music
Початок: 16:36   Тривалість: 14 Хв.

61. Show Dance (DWC) / Large Group (11+) / Juniors (14-17) / Pro

  1. 222
    "Pachuco" - 02:43 Хореограф: Вдовенко Тетяна Олексіївна
    Ukraine / Кривий Ріг / Юність
    music
  2. 506
    "Воины света" - 02:21 Ukraine / Київ / Left Side
    music
  3. 374
    " Carpathian stars" - 03:20 Хореограф: Христина Мартинюк
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  4. 391
    "Pakawakas" - 03:15 Хореограф: Эллай Анастасия
    Ukraine / Херсон / GLC
    music
Початок: 16:50   Тривалість: 04 Хв.

62. Free Show / Large Group (11+) / Juniors (14-17) / Pro

  1. 147
    03:00 Хореограф: Антон Киба/Вьюн Ольга
    Ukraine / Одеса / Selena
    music
Початок: 16:54   Тривалість: 07 Хв.

63. Jazz and Show Dance (DWC) / Small Group (4-10) / Juniors (14-17) / Pro

  1. 460
    " Народження троянди" - 02:23 Хореограф: Ostroverh Tatyana
    Ukraine / Київ / A-6
    music
  2. 219
    "На краю" - 02:55 Хореограф: Вдовенко Тетяна Олексіївна
    Ukraine / Кривий Ріг / Юність
    music
Початок: 17:01   Тривалість: 05 Хв.

64. National and Folklore (DWC) / Large Group (11+) / Seniors (18-25) / Pro

  1. 291
    "“Український жартівливий”. " - 03:30 Хореограф: Бондаренко Світлана та Курсенко Денис
    Ukraine / Суми /
    music
Початок: 17:06   Тривалість: 04 Хв.

65. Контемпорарі / Модерн / Small Group (4-10) / Juniors (12-15 years) / Rising

  1. 117
    "Люди " - 02:26 Хореограф: Гаврилюк Тетяна Володимирівна
    Ukraine / Київ / Хореографічна студія INTERPLAY
    music
Початок: 17:10   Тривалість: 03 Хв.

66. Контемпорарі / Модерн / Large group (11-24) / Juniors (12-15 years) / Rising

  1. 138
    "Залежність" - 02:03 Хореограф: Морозова Наталія, Древило Алла
    Ukraine / Київ / М-44
    music
Початок: 17:13   Тривалість: 05 Хв.

67. National and Folklore (DWC) / Large Group (11+) / Juniors (14-17) / Pro

  1. 220
    "Маруся" - 03:38 Хореограф: Вдовенко Тетяна Олексіївна
    Ukraine / Кривий Ріг / Юність
    music
Початок: 17:18   Тривалість: 05 Хв.

68. National and Folklore (DWC) / Duo-Trio / Juniors (14-17) / Pro

  1. 502
    "Колисанка" - 02:00 Учасники: Сур Анастасія / (14 yrs) / Мельник Марія / (13 yrs) / Андрєєва Марина / (13 yrs) / Хореограф: Кобзар Тетяна
    Ukraine / Київ / КРЫЛЬЯ
    music
  2. 409
    "the color of a flaming heart" - 02:30 Учасники: Шевченко Вероника / (15 yrs) / Осипенко Диана / (16 yrs) / Спирина Алёна / (15 yrs) / Хореограф: Цыганий Ирина
    Ukraine / Херсон / GLC
    music
Початок: 17:23   Тривалість: 09 Хв.

69. National and Folklore (DWC) / Solo / Children (10-13) / Pro

  1. 371
    "Народный танец Акку" - 02:30 Учасники: Тлеукабыл Жанеля / (13 yrs) / Хореограф: Эмманулиди Вероника
    Kazakhstan / Алматы / Триумф
    music
  2. 233
    "1. Український сувенір" - 01:47 Учасники: П’Яткова Анастасія / (10 yrs) / Хореограф: Вдовенко Тетяна Олексіївна
    Ukraine / Кривий Ріг / Юність
    music
  3. 234
    "1. Соловушка" - 01:35 Учасники: Бордакова Мілена / (13 yrs) / Хореограф: Вдовенко Тетяна Олексіївна
    Ukraine / Кривий Ріг / Юність
    music
  4. 148
    "Мама" - 02:00 Учасники: Гульпа Полина / (12 yrs) / Хореограф: Ольшевская Джулия
    Ukraine / Одеса / Selena
    music
Початок: 17:32   Тривалість: 05 Хв.

70. National and Folklore (DWC) / Solo / Juniors (14-17) / Pro

  1. 235
    "Василина" - 01:47 Учасники: Пономарчук Діана / (14 yrs) / Хореограф: Вдовенко Тетяна Олексіївна
    Ukraine / Кривий Ріг / Юність
    music
  2. 500
    "Мавка" - 02:00 Учасники: Сур Анастасія / (14 yrs) / Хореограф: Човган Юлія., Кобзар Тетяна
    Ukraine / Київ / КРЫЛЬЯ
    music