ІІ конкурсний день

Початок: 08:00   Тривалість: 01 Годин. 33 Хв.

1. Contemporary / Modern (Lyrical) (DWC) / Solo / Mini (до 9 років включно) / Pro

  1. 414
    "Колибри" - 02:00 Учасники: Козырь Сабрина / (8 yrs) / Хореограф: Гончаренко Евгения
    Ukraine / Киев / Advance
    music
  2. 230
    "Хочу стати чарівником" - 01:42 Учасники: Левенець Орина / (7 yrs) / Хореограф: Вдовенко Тетяна Олексіївна
    Ukraine / Кривий Ріг / Юність
    music
  3. 94
    "Little girl's dreams" - 02:00 Учасники: Пахолік Анна / (9 yrs) / Хореограф: Надія Варишко
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  4. 4
    "В рамках" - 02:00 Учасники: Елькина Кира / (9 yrs) / Хореограф: Ольшевская Джулия
    Ukraine / Одеса / Selena
    music
  5. 250
    "Мысли вслух" - 02:00 Учасники: Васильева Полина / (9 yrs) / Хореограф: Забелина Ангелина
    Ukraine / Харків / Puls Dance School
    music
  6. 15
    "інтроверт" - 02:08 Учасники: Федорчук Єлізавета / (9 yrs) / Ukraine / Тернопіль / Т.А.Н.Г.о dance company
    music
  7. 471
    "Медуза" - 01:34 Учасники: Литовка Полина / (9 yrs) / Хореограф: рук. Решетникова Марина, тренер Кужимова Виктория
    Ukraine / Харків / Імпровіз
    music
  8. 114
    "Bird of life " - 01:50 Учасники: Кошелькова Анастасія / (9 yrs) / Хореограф: Гаврилюк Тетяна Володимирівна
    Ukraine / Київ / Хореографічна студія INTERPLAY
    music
  9. 116
    "За гранью слов " - 02:06 Учасники: Рослякова Марія / (9 yrs) / Хореограф: Гаврилюк Тетяна Володимирівна
    Ukraine / Київ / Хореографічна студія INTERPLAY
    music
  10. 424
    "Мелодия" - 01:49 Учасники: Пархоменко Вероника / (6 yrs) / Хореограф: Луканская Полина
    Ukraine / Київ / Asti Ballet School
    music
  11. 428
    "The Flame" - 02:00 Учасники: Andreieva Milana / (8 yrs) / Хореограф: Lukianchykova Oleksandra
    Ukraine / Київ / Bliss
    music
  12. 130
    "В пошуках натхнення" - 01:50 Учасники: Палійчук Софія / (9 yrs) / Хореограф: Пелех Анастасія
    Ukraine / Львів / Сплеск
    music
  13. 425
    "The Bird" - 02:00 Учасники: Sokurova Daria / (9 yrs) / Хореограф: Lukianchykova Oleksandra
    Ukraine / Київ / Bliss
    music
  14. 282
    "Крилами ангела" - 02:01 Учасники: Смоленцева Олександра / (8 yrs) / Хореограф: Вдовенко Тетяна Олексіївна
    Ukraine / Кривий Ріг / Юність
    music
  15. 292
    "Spider Dance" - 01:46 Учасники: Данилюк Аліна / (7 yrs) / Хореограф: Мартинюк Христина
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  16. 427
    "The warrior’s path " - 02:00 Учасники: Marchuk Maksym / (9 yrs) / Хореограф: Lukianchykova Oleksandra
    Ukraine / Київ / Bliss
    music
  17. 293
    "Crimea! Ordered to forget!" - 02:03 Учасники: Корчун Катерина / (9 yrs) / Хореограф: Сергій Шлімкевич
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  18. 119
    "Жизнь цветка " - 01:56 Учасники: Сєідова Саміра / (6 yrs) / Хореограф: Гаврилюк Тетяна Володимирівна
    Ukraine / Київ / Хореографічна студія INTERPLAY
    music
  19. 295
    "Horror" - 01:54 Учасники: Каспрук Антоніна / (9 yrs) / Хореограф: Катерина Бєлявська
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  20. 180
    "Animus" - 02:00 Учасники: Жук Марія / (9 yrs) / Хореограф: Шишкарьова Кристина Володимирівна
    Ukraine / Київ / Totem Dance School
    music
  21. 30
    ""План втечі"" - 01:55 Учасники: Кальмук Валерія / (9 yrs) / Хореограф: Світлана Міщенко
    Ukraine / Чортків / Real Dance Studio
    music
  22. 297
    "Кikimora" - 01:34 Учасники: Костюк Еліна / (9 yrs) / Хореограф: Ірина та Марта Костюк
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  23. 152
    "Звуки в моей голове" - 02:00 Учасники: Симакова Ася / (9 yrs) / Хореограф: Ольшевская Джулия
    Ukraine / Одеса / Selena
    music
  24. 393
    "Всегошенькизаменитель" - 02:09 Учасники: Власишена Валерія / (8 yrs) / Хореограф: Ульянов Андрей
    Ukraine / Київ / Asti Ballet School
    music
  25. 215
    "Хамелеон " - 02:00 Учасники: Оцебрик Ксения / (9 yrs) / Хореограф: Вьюн Ольга
    Ukraine / Одеса / Selena
    music
  26. 37
    "За миражом" - 01:56 Учасники: Якимук Ева / (9 yrs) / Хореограф: Ольшевская Джулия/Вьюн Ольга
    Ukraine / Одеса / Selena
    music
  27. 62
    "Жизнь одного листка" - 01:55 Учасники: Белая Мария / (9 yrs) / Хореограф: Копылова Марина
    Ukraine / Київ / Едванс
    music
  28. 63
    "Вверх тормашками" - 02:00 Учасники: Петкевич Эльза / (9 yrs) / Хореограф: Кайнар Ярослав
    Ukraine / Київ / Едванс
    music
  29. 41
    "I go" - 02:06 Учасники: Minaieva Violetta / (8 yrs) / Хореограф: Екатерина Кузнецова
    Ukraine / Краматорськ / Studio Jazz-Modern
    music
  30. 66
    "Эйфелева" - 01:45 Учасники: Шалдунова Маргарита / (8 yrs) / Хореограф: Копылова Марина
    Ukraine / Київ / Едванс
    music
  31. 474
    "Солнечный зайчик" - 01:44 Учасники: Литовка Полина / (9 yrs) / Хореограф: рук. Решетникова Марина, тренер Кужимова Виктория
    Ukraine / Харків / Імпровіз
    music
  32. 496
    "The warrior" - 02:00 Учасники: Вероніка Ярмолюк / (6 yrs) / Хореограф: Тетяна Семків
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  33. 42
    "Теперь я вижу" - 02:09 Учасники: Andriyanov Dmytryi / (9 yrs) / Хореограф: Мирошниченко Илья
    Ukraine / Краматорськ / Studio Jazz-Modern
    music
  34. 71
    "Бессоница" - 01:45 Учасники: Земляченко Милана / (9 yrs) / Хореограф: Копылова Марина
    Ukraine / Київ / Едванс
    music
  35. 477
    "Мечта" - 01:30 Учасники: Бебешко Владислава / (7 yrs) / Хореограф: Кавико Карина Сергеевна
    Ukraine / Kiev /
    music
  36. 498
    "The snake" - 02:00 Учасники: Данилюк Анна / (7 yrs) / Хореограф: Тетяна Семків
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  37. 436
    ""Angel by the wings"" - 02:00 Учасники: Кузьменко Кіра / (9 yrs) / Хореограф: Пономарева Елена
    Ukraine / Суми / ZAUBER dance studio
    music
  38. 185
    "Time Lapse" - 02:30 Учасники: Жук Марія / (9 yrs) / Хореограф: Шишкарьова Кристина Володимирівна
    Ukraine / Київ / Totem Dance School
    music
  39. 401
    "I am a hat " - 02:00 Учасники: Вологдина Дарья / (9 yrs) / Хореограф: Эллай Анастасия
    Ukraine / Херсон / GLC
    music
  40. 377
    "Девочка с яблоком" - 01:59 Учасники: Торшина Ліза / (9 yrs) / Хореограф: Луканская Полина
    Ukraine / Київ / Asti Ballet School
    music
  41. 65
    "Незалежна" - 01:45 Учасники: Богданова Аделина / (8 yrs) / Хореограф: Копылова Марина
    Ukraine / Київ / Едванс
    music
  42. 197
    "Віск" - 02:00 Учасники: Воляник Тетяна / (8 yrs) / Хореограф: Шкутяк Ірина
    Ukraine / Львів / M & Dance Studio
    music
  43. 256
    "Наскрізь" - 02:00 Учасники: Гузела Анна-Марія / (9 yrs) / Хореограф: Шкутяк Тарас
    Ukraine / Львів / M & Dance Studio
    music
Початок: 09:33   Тривалість: 02 Годин. 06 Хв.

2. Contemporary (DWC) / Solo / Children (10-13) / Pro

  1. 505
    "Другая сторона улыбки" - 02:00 Учасники: Ермолаева Вероника / (13 yrs) / Хореограф: Урхов Богдан
    Ukraine / Київ / Едванс
    music
  2. 253
    "The revival" - 02:00 Учасники: Бойко Наталія / (12 yrs) / Хореограф: Тетяна Андрейчук
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  3. 510
    "Выбор" - 02:00 Учасники: Надежко Анастасия / (13 yrs) / Хореограф: Молодан Ксения Владимировна
    Ukraine / Дніпро /
    music
  4. 122
    "Посмотри в себя" - 02:00 Учасники: Бондаренко София / (13 yrs) / Хореограф: Забелина Ангелина
    Ukraine / Харків / Puls Dance School
    music
  5. 86
    "Новый друг" - 01:51 Учасники: Nikiforidis Liudmyla / (10 yrs) / Хореограф: Анастасия Левенец
    Ukraine / Краматорськ / Studio Jazz-Modern
    music
  6. 49
    "Педантичность" - 01:29 Учасники: Kapustina Viktoriia / (10 yrs) / Хореограф: Снежик Алена
    Ukraine / Краматорськ / Studio Jazz-Modern
    music
  7. 226
    "1. І все ж таки я вільна" - 01:56 Учасники: Сичова Катерина / (12 yrs) / Хореограф: Вдовенко Тетяна Олексіївна
    Ukraine / Кривий Ріг / Юність
    music
  8. 10
    "unbroken" - 01:55 Учасники: Волощак Марія / (13 yrs) / Хореограф: Урхов
    Ukraine / Тернопіль / Т.А.Н.Г.о dance company
    music
  9. 261
    "Дерево" - 01:57 Учасники: Шамрай Аріна / (11 yrs) / Хореограф: Урхов Богдан
    Ukraine / Тернопіль / Т.А.Н.Г.о dance company
    music
  10. 420
    "Metamorphoses" - 01:56 Учасники: Габенко Настя / (10 yrs) / Хореограф: Пономарьова Олена/Бєлявська Катерина
    Ukraine / Суми / ZAUBER dance studio
    music
  11. 251
    "3D Я" - 02:00 Учасники: Кира Ткаченко / (12 yrs) / Хореограф: Забелина Ангелина
    Ukraine / Харків / Puls Dance School
    music
  12. 417
    "Вне себя" - 01:55 Учасники: Кондратюк Марія / (12 yrs) / Хореограф: Урхов Богдан
    Ukraine / Київ / Asti Ballet School
    music
  13. 430
    "Sense of purpose " - 02:00 Учасники: Karpinska Anna / (10 yrs) / Хореограф: Lukianchykova Oleksandra
    Ukraine / Київ / Bliss
    music
  14. 423
    "The Little Prince" - 02:00 Учасники: Shulzhenko Lada / (10 yrs) / Хореограф: Lukianchykova Oleksandra
    Ukraine / Київ / Bliss
    music
  15. 438
    "Юність " - 01:54 Учасники: Горлач Діана / (2019 yrs) / Хореограф: Литвин Наталія Вікторівна Свистельник Наталія Борисівна
    Ukraine / Чернігів / Студія краси та грації Sunrise
    music
  16. 17
    ""Поймать удачу"" - 02:00 Учасники: Петренко Катерина / (12 yrs) / Хореограф: Світлана Міщенко
    Ukraine / Чортків / Real Dance Studio
    music
  17. 31
    ""Політ вниз"" - 01:59 Учасники: Кальмук Валерія / (9 yrs) / Хореограф: Світлана Міщенко
    Ukraine / Чортків / Real Dance Studio
    music
  18. 19
    ""До последней капли"" - 01:57 Учасники: Підручна Марія / (12 yrs) / Хореограф: Світлана Міщенко
    Ukraine / Чортків / Real Dance Studio
    music
  19. 21
    ""Из нутри"" - 01:58 Учасники: Смитанюк Вікторія / (12 yrs) / Хореограф: Світлана Міщенко
    Ukraine / Чортків / Real Dance Studio
    music
  20. 27
    ""Defolt"" - 01:59 Учасники: Лехман Софія / (11 yrs) / Хореограф: Світлана Міщенко
    Ukraine / Чортків / Real Dance Studio
    music
  21. 33
    ""Тіло без контролю"" - 01:59 Учасники: Козак Анастасія / (10 yrs) / Хореограф: Світлана Міщенко
    Ukraine / Чортків / Real Dance Studio
    music
  22. 36
    ""Вся в собі"" - 01:55 Учасники: Марчин Діана / (12 yrs) / Хореограф: Світлана Міщенко
    Ukraine / Чортків / Real Dance Studio
    music
  23. 457
    "The past remains in the past" - 02:00 Учасники: Друк Анна / (12 yrs) / Хореограф: Ольга Микуляк
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  24. 145
    "Инсомния " - 02:00 Учасники: Гульпа Полина / (12 yrs) / Хореограф: Ольшевская Джулия
    Ukraine / Одеса / Selena
    music
  25. 308
    "Впевнена невпевненість" - 02:20 Учасники: Корсенко Вікторія / (10 yrs) / Хореограф: Ващенко Анастасія
    Ukraine / Київ / А6 Junior
    music
  26. 309
    "Running up" - 02:28 Учасники: Глемейда Марія / (9 yrs) / Хореограф: Ващенко Анастасія
    Ukraine / Київ / А6 Junior
    music
  27. 150
    "Human child " - 02:00 Учасники: Кравець Мария / (12 yrs) / Хореограф: Харченко Анастасия/Вьюн Ольга
    Ukraine / Одеса / Selena
    music
  28. 318
    "Shallow" - 02:00 Учасники: Чемеринська Діана / (12 yrs) / Хореограф: Богдан Урхов
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  29. 319
    " Bird's Prayer" - 01:57 Учасники: Розгоній Євгенія / (11 yrs) / Хореограф: Катерина Бєлявська
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  30. 154
    "Докір" - 02:02 Учасники: Клейменова Єлизавета / (12 yrs) / Хореограф: Плотнікова Ірина Володимирівна
    Ukraine / Київ / Totem Dance School
    music
  31. 155
    "The Choice" - 02:00 Учасники: Грибовська Соломія / (11 yrs) / Хореограф: Плотнікова Ірина Володимирівна
    Ukraine / Київ / Totem Dance School
    music
  32. 156
    "After the collapse" - 02:10 Учасники: Мормуль Поліна / (13 yrs) / Хореограф: Плотнікова Ірина Володимирівна
    Ukraine / Київ / Totem Dance School
    music
  33. 162
    "Сто ударів серця" - 02:00 Учасники: Сорокрой Анна / (13 yrs) / Хореограф: Шишкарьова Кристина Володимирівна
    Ukraine / Київ / Totem Dance School
    music
  34. 332
    "The lullaby" - 01:53 Учасники: Волосянко Анастасія / (9 yrs) / Хореограф: Христина Мартинюк
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  35. 163
    "Йти невпинно" - 02:05 Учасники: Павелко Лев / (12 yrs) / Хореограф: Кайнар Ярослав Олександрович
    Ukraine / Київ / Totem Dance School
    music
  36. 200
    "One element’s tango" - 01:39 Учасники: Kobrina Sofiia / (10 yrs) / Хореограф: Lukianchykova Oleksandra
    Ukraine / Київ / Bliss
    music
  37. 169
    "На самоті" - 02:00 Учасники: Євуш Вероніка / (13 yrs) / Хореограф: Анна Довгановська
    Ukraine / Львів / Сплеск
    music
  38. 170
    "Фенікс" - 02:00 Учасники: Климпуш Аніна / (12 yrs) / Хореограф: Галина Пєха
    Ukraine / Львів / Сплеск
    music
  39. 174
    "Залежність" - 02:00 Учасники: Потапова Анастасія / (12 yrs) / Хореограф: Ольга Москальчук
    Ukraine / Львів / Сплеск
    music
  40. 178
    "Слухи" - 02:00 Учасники: Ляшенко Аріна / (12 yrs) / Хореограф: Плотнікова Ірина Володимирівна
    Ukraine / Київ / Totem Dance School
    music
  41. 179
    "In flames" - 01:57 Учасники: Шевчук Арсен / (13 yrs) / Хореограф: Майбенко Олекандр
    Ukraine / Київ / Dance Academy
    music
  42. 181
    "Novocaine" - 01:58 Учасники: Гринда Євген / (12 yrs) / Хореограф: Майбенко Олександр
    Ukraine / Київ / Dance Academy
    music
  43. 183
    "Я музика" - 01:56 Учасники: Іскендерова Емілія / (11 yrs) / Хореограф: Плотнікова Ірина Володимирівна
    Ukraine / Київ / Totem Dance School
    music
  44. 482
    "Под замком" - 02:00 Учасники: Божовська Анна-Марія / (13 yrs) / Хореограф: Крестинкова Людмила
    Ukraine / Чернівці / DivaDance
  45. 360
    "Fire and Water" - 02:00 Учасники: Завицька Ліана / (12 yrs) / Хореограф: Світлана Угринюк
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  46. 52
    "Взросление" - 02:00 Учасники: Стельмах Софія / (13 yrs) / Хореограф: Урхов
    Ukraine / Тернопіль / Т.А.Н.Г.о dance company
    music
  47. 11
    "Опавший лист" - 01:58 Учасники: Палій Христина / (11 yrs) / Ukraine / Тернопіль / Т.А.Н.Г.о dance company
    music
  48. 201
    "Перекотиполе" - 02:00 Учасники: Галянтій Кароліна / (13 yrs) / Хореограф: Шкутяк Ірина
    Ukraine / Львів / M & Dance Studio
    music
  49. 204
    "Фрагмент" - 02:02 Учасники: Юшкова Єва / (13 yrs) / Хореограф: Шкутяк Тарас
    Ukraine / Львів / M & Dance Studio
    music
  50. 381
    "Раз, два,три..." - 02:03 Учасники: Стригункова Аліса / (10 yrs) / Хореограф: Бусько Алексей
    Ukraine / Київ / Asti Ballet School
    music
  51. 61
    "90-60-90" - 01:57 Учасники: Огданская Виктория / (10 yrs) / Хореограф: Копылова Марина
    Ukraine / Київ / Едванс
    music
  52. 205
    "Чернобыль" - 02:00 Учасники: Ряго Полина / (11 yrs) / Хореограф: Вьюн Ольга
    Ukraine / Одеса / Selena
    music
  53. 386
    "Sand" - 02:02 Учасники: Возна Діана / (10 yrs) / Хореограф: Ульянов Андрей
    Ukraine / Київ / Asti Ballet School
    music
  54. 208
    "Ультиматум" - 02:00 Учасники: Мачинська Юліана / (12 yrs) / Хореограф: Білічук Анастасія
    Ukraine / Львів / Сплеск
    music
  55. 387
    "Инопланетная" - 01:46 Учасники: Коваль Ярослава / (10 yrs) / Хореограф: Луканская Полина
    Ukraine / Київ / Asti Ballet School
    music
  56. 398
    "Я другое дерево" - 01:46 Учасники: Ніколаєнко Анастасія / (12 yrs) / Хореограф: Вдовенко Тетяна Олексіївна
    Ukraine / Кривий Ріг / Юність
    music
  57. 211
    "По кругу" - 02:03 Учасники: Мащенко Ева / (13 yrs) / Хореограф: Ольга Байрачная
    Ukraine / Київ / Едванс
    music
Початок: 11:39   Тривалість: 07 Хв.

3. Free Show / Solo / Juniors (12-15 years) / Rising

  1. 479
    "В темноте" - 02:00 Учасники: Степанова Эвелина / (13 yrs) / Хореограф: Ольшевская Джулия
    Ukraine / Одеса / Selena
    music
  2. 383
    "Kill Bill" - 01:58 Учасники: Багрій Лілія / (13 yrs) / Ukraine / Тернопіль / Т.А.Н.Г.о dance company
    music
  3. 385
    "душа закута в пластик" - 02:00 Учасники: Куземчак Софія / (12 yrs) / Ukraine / Тернопіль / Т.А.Н.Г.о dance company
    music
Початок: 11:46   Тривалість: 05 Хв.

4. Acro (DWC) / Duo-Trio / Children (10-13) / Pro

  1. 55
    "Аватар" - 01:40 Учасники: Заічко Діана / (12 yrs) / Мовчан Софія / (11 yrs) / Хореограф: Гудзь Вікторія
    Ukraine / СМТ Чабани / «Студія «Грація»
    music
  2. 115
    "Чичері" - 01:58 Учасники: Шамрай Аріна / (11 yrs) / Палій Христина / (11 yrs) / Зелена Анастасія / (11 yrs) / Ukraine / Тернопіль / Т.А.Н.Г.о dance company
    music
Початок: 11:51   Тривалість: 47 Хв.

5. Jazz and Show Dance (DWC) / Solo / Mini (до 9 років включно) / Pro

  1. 84
    "И пусть Музыка продолжает играть " - 01:57 Учасники: Симакова Ася / (9 yrs) / Хореограф: Джулия Ольшевская
    Ukraine / Одеса / Selena
    music
  2. 303
    "Little bird" - 01:30 Учасники: Костюк Еліна / (9 yrs) / Хореограф: Ірина та Марта Костюк
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  3. 3
    "Tee time" - 02:00 Учасники: Висягина Полина / (8 yrs) / Хореограф: Ольшевская ька Джулия
    Ukraine / Одеса / Selena
    music
  4. 96
    "інтроверт" - 02:08 Учасники: Федорчук Єлізавета / (9 yrs) / Ukraine / Тернопіль / Т.А.Н.Г.о dance company
    music
  5. 255
    "Пружина" - 02:00 Учасники: Гузела Анна-Марія / (9 yrs) / Хореограф: Шкутяк Ірина
    Ukraine / Львів / M & Dance Studio
    music
  6. 283
    "Отчего на голове не растут цветочки" - 01:59 Учасники: Смоленцева Олександра / (8 yrs) / Хореограф: Вдовенко Тетяна Олексіївна
    Ukraine / Кривий Ріг / Юність
    music
  7. 435
    "Вихід на берег " - 01:54 Учасники: Халімон Анастасія / (2019 yrs) / Хореограф: Литвин Наталія Вікторівна Свистельник Наталія Борисівна
    Ukraine / Чернігів / Студія краси та грації Sunrise
    music
  8. 146
    "Белка" - 02:00 Учасники: Романюк Яна / (8 yrs) / Хореограф: Вьюн Ольга
    Ukraine / Одеса / Selena
    music
  9. 32
    "Зебра" - 01:56 Учасники: Якимук Ева / (9 yrs) / Хореограф: Ольшевская Джулия/Вьюн Ольга
    Ukraine / Одеса / Selena
    music
  10. 214
    "Особенная" - 02:00 Учасники: Оцебрик Ксения / (9 yrs) / Хореограф: Вьюн Ольга
    Ukraine / Одеса / Selena
    music
  11. 298
    " Strongman" - 02:00 Учасники: Данилюк Аліна / (7 yrs) / Хореограф: Катерина Бєлявська
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  12. 300
    " Last leaf" - 01:59 Учасники: Корчун Катерина / (9 yrs) / Хореограф: Катерина Бєлявська
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  13. 302
    "I am a greatest star" - 02:00 Учасники: Каспрук Антоніна / (9 yrs) / Хореограф: Катерина Бєлявська
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  14. 442
    "Заказ принят" - 01:38 Учасники: Москалець Ілона / (2019 yrs) / Хореограф: Литвин Наталія Вікторівна Свистельник Наталія Борисівна
    Ukraine / Чернігів / Студія краси та грації Sunrise
    music
  15. 312
    "Buy, buy, Black bird..." - 01:55 Учасники: Трощук Злата / (9 yrs) / Хореограф: Наталія Чашечнікова
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  16. 193
    "Тріщина" - 02:00 Учасники: Воляник Тетяна / (8 yrs) / Хореограф: Шкутяк Ірина
    Ukraine / Львів / M & Dance Studio
    music
  17. 64
    "Спичка" - 01:40 Учасники: Петкевич Эльза / (9 yrs) / Хореограф: Копылова Марина
    Ukraine / Київ / Едванс
    music
  18. 67
    "Хамелеон" - 01:50 Учасники: Шалдунова Маргарита / (8 yrs) / Хореограф: Копылова Марина
    Ukraine / Київ / Едванс
    music
  19. 397
    "Mad hatter" - 01:42 Учасники: Горбач Данил / (7 yrs) / Хореограф: Эллай Анастасия
    Ukraine / Херсон / GLC
    music
  20. 305
    "Lucky Mario" - 01:34 Учасники: Костюк Еліна / (9 yrs) / Хореограф: Христина Мартинюк
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  21. 410
    "Queen " - 01:44 Учасники: Сервуля Зорина / (7 yrs) / Хореограф: Горбач Роман
    Ukraine / Херсон / GLC
    music
  22. 70
    "Конферансье" - 02:00 Учасники: Земляченко Милана / (9 yrs) / Хореограф: Копылова Марина
    Ukraine / Київ / Едванс
    music
Початок: 12:38   Тривалість: 29 Хв.

6. Jazz (DWC) / Solo / Children (10-13) / Pro

  1. 75
    "S.Dali" - 01:50 Учасники: Чукаева Влада / (12 yrs) / Хореограф: Копылова Марина
    Ukraine / Київ / Едванс
    music
  2. 195
    "Між світами" - 02:00 Учасники: Карабін ВІкторія / (11 yrs) / Хореограф: Шкутяк Ірина
    Ukraine / Львів / M & Dance Studio
    music
  3. 358
    "A fallowdeer" - 02:00 Учасники: Чемеринська Діана / (12 yrs) / Хореограф: Христина Мартинюк
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  4. 320
    "Marry me a little!" - 02:00 Учасники: Розгоній Євгенія / (11 yrs) / Хореограф: Наталія Чашечнікова
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  5. 321
    "My life, my rules!" - 01:58 Учасники: Струк Ангеліна / (12 yrs) / Хореограф: Світлана Угринюк
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  6. 322
    "The spirit of Africa" - 01:59 Учасники: Герега Софія / (11 yrs) / Хореограф: Христина Мартинюк
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  7. 485
    "Всего лиш маски" - 02:00 Учасники: Божовська Анна-Марія / (13 yrs) / Хореограф: Крестинкова Людмила
    Ukraine / Чернівці / DivaDance
  8. 199
    "Бігти" - 02:00 Учасники: Бужук Валерія / (13 yrs) / Хореограф: Шкутяк Ірина
    Ukraine / Львів / M & Dance Studio
    music
  9. 481
    "Paris" - 02:09 Учасники: Стельмах Софія / (13 yrs) / Ukraine / Тернопіль / Т.А.Н.Г.о dance company
    music
  10. 209
    "Listen me" - 02:00 Учасники: Павловська Олена / (12 yrs) / Хореограф: Москальчук Ольга
    Ukraine / Львів / Сплеск
  11. 400
    "Dangerous lady" - 02:00 Учасники: Быченко Елизавета / (12 yrs) / Хореограф: Эллай Анастасия
    Ukraine / Херсон / GLC
    music
  12. 406
    "Bang!" - 01:48 Учасники: Лазаренко София / (11 yrs) / Хореограф: Эллай Анастасия
    Ukraine / Херсон / GLC
    music
  13. 202
    "Затемнення" - 02:00 Учасники: Галянтій Кароліна / (13 yrs) / Хореограф: Шкутяк Ірина
    Ukraine / Львів / M & Dance Studio
    music
Початок: 13:07   Тривалість: 07 Хв.

7. Jazz (DWC) / Solo / Juniors (14-17) / Pro

  1. 341
    "My favourite things" - 02:00 Учасники: Ткачівська Соломія / (15 yrs) / Хореограф: Наталія Чашечнікова
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  2. 402
    "The most alive" - 01:53 Учасники: Спирина Алёна / (15 yrs) / Хореограф: Эллай Анастасия
    Ukraine / Херсон / GLC
    music
  3. 403
    "Strong and jazzy" - 02:09 Учасники: Шевченко Вероника / (15 yrs) / Хореограф: Горбач Роман
    Ukraine / Херсон / GLC
    music
Початок: 13:14   Тривалість: 04 Хв.

8. Street Dance and Commercial (DWC) / Solo / Mini (до 9 років включно) / Pro

  1. 90
    00:58 Учасники: Колпакова Олександра / (8 yrs) / Хореограф: Хижняк Валерия
    Ukraine / Дніпро /
  2. 259
    " Lighter" - 02:00 Учасники: Кулай Ірина / (6 yrs) / Хореограф: Тетяна Семків, Анастасія Алдушенко
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
Початок: 13:18   Тривалість: 51 Хв.

9. Contemporary (DWC) / Solo / Juniors (14-17) / Pro

  1. 284
    "Рука в руке" - 01:45 Учасники: Пономарчук Діана / (14 yrs) / Хореограф: Вдовенко Тетяна Олексіївна
    Ukraine / Кривий Ріг / Юність
    music
  2. 252
    02:00 Учасники: Калинина Рита / (15 yrs) / Хореограф: Забелина Ангелина
    Ukraine / Харків / Puls Dance School
    music
  3. 280
    "И только миг воспоминаний" - 01:48 Учасники: Колмакова Єва / (16 yrs) / Хореограф: Вдовенко Тетяна Олексіївна
    Ukraine / Кривий Ріг / Юність
    music
  4. 133
    "Тягар" - 02:00 Учасники: Потапова Христина / (17 yrs) / Хореограф: Святослав Шерстюк
    Ukraine / Львів / Сплеск
    music
  5. 441
    "I want to fly" - 02:00 Учасники: Єременко Аліса / (15 yrs) / Хореограф: Ірина та Марта Костюк
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  6. 25
    ""Тихо люблю"" - 02:00 Учасники: Мельничук Софія / (16 yrs) / Хореограф: Світлана Міщенко
    Ukraine / Чортків / Real Dance Studio
    music
  7. 454
    "Чувство свободы" - 02:30 Учасники: Ivanishchenko Sofiia / (16 yrs) / Хореограф: Ярослав Кайнар
    Ukraine / Краматорськ / Studio Jazz-Modern
    music
  8. 136
    "Stranger" - 02:20 Учасники: Онищенко Александра / (14 yrs) / Хореограф: Харченко Анастасія/Вьюн Олга
    Ukraine / Одеса / Selena
    music
  9. 29
    01:24 Учасники: Ясенко Ангелина / (15 yrs) / Хореограф: Кавико Карина Сергеевна
    Ukraine / Киев /
    music
  10. 38
    "Мечта " - 01:37 Учасники: Меркушина Александра / (15 yrs) / Хореограф: Лейбук Милена Владимировна
    Ukraine / Kharkov / Maskarad dance center
    music
  11. 307
    "ID code" - 02:00 Учасники: Лисенко Дарина / (15 yrs) / Хореограф: Ващенко Анастасія
    Ukraine / Київ / А6 Junior
    music
  12. 310
    "My house is black" - 02:19 Учасники: Ващенко Ксенія / (14 yrs) / Хореограф: Ващенко Анастасія
    Ukraine / Київ / А6 Junior
    music
  13. 338
    "Dances on the glass" - 02:00 Учасники: Ткачівська Соломія / (15 yrs) / Хореограф: Катерина Бєлявська
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  14. 9
    "Crown " - 01:05 Учасники: Меркушина Олександра / (2019 yrs) / Хореограф: Лейбук Мілена Володимирівна
    Ukraine / Kharkov / Maskarad dance center
    music
  15. 339
    "I am a woman. I am a queen." - 02:00 Учасники: Ковальчук Валерія / (14 yrs) / Хореограф: Катерина Бєлявська
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  16. 12
    "Непрошеная" - 02:01 Учасники: Yevsiukova Alisa / (14 yrs) / Хореограф: Екатерина Белявская
    Ukraine / Краматорськ / Studio Jazz-Modern
    music
  17. 340
    "The human fate" - 02:00 Учасники: Гладюк Софія / (15 yrs) / Хореограф: Христина Мартинюк
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  18. 484
    "Protest" - 02:00 Учасники: Осипенко Диана / (16 yrs) / Ukraine / Херсон / GLC
  19. 364
    "Letters to my heart" - 01:48 Учасники: Федорчак Анастасія / (16 yrs) / Хореограф: Світлана Угринюк
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  20. 365
    "When no one hears" - 01:57 Учасники: Мельник Анастасія / (13 yrs) / Хореограф: Світлана Угринюк
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  21. 487
    "Human" - 01:48 Учасники: Квич Роман / (17 yrs) / Хореограф: Роман Квич
    Ukraine / Івано-Франківськ / maasai dance school
    music
  22. 488
    "Звуки души" - 01:29 Учасники: Сачдева Поліна / (14 yrs) / Хореограф: Гладка-Сачдева Ірина Анатоліївна
    Ukraine / Київ / Независимый танцор
    music
  23. 501
    "Докори сумління" - 01:53 Учасники: Сур Анастасія / (14 yrs) / Хореограф: Кобзар Т., Човган Ю.
    Ukraine / Київ / КРЫЛЬЯ
    music
  24. 404
    "Depression. concerns everyone." - 02:00 Учасники: Шевченко Вероника / (15 yrs) / Хореограф: Эллай Анастасия
    Ukraine / Херсон / GLC
    music
Початок: 14:09   Тривалість: 01 Годин. 18 Хв.

10. Modern (Lyrical) (DWC) / Solo / Children (10-13) / Pro

  1. 231
    "Облако в руках" - 01:50 Учасники: Ніколаєнко Анастасія / (12 yrs) / Хореограф: Вдовенко Тетяна Олексіївна
    Ukraine / Кривий Ріг / Юність
    music
  2. 93
    "Мания Величия" - 02:00 Учасники: Дымнич Анастасия / (10 yrs) / Хореограф: Гончаренко Евгения
    Ukraine / Київ / Едванс
    music
  3. 112
    "Одержимість" - 01:43 Учасники: Волощак Марія / (13 yrs) / Ukraine / Тернопіль / Т.А.Н.Г.о dance company
    music
  4. 439
    "Дві сторони " - 01:55 Учасники: Ерко Анастасія / (2019 yrs) / Хореограф: Литвин Наталія Вікторівна Свистельник Наталія Борисівна
    Ukraine / Чернігів / Студія краси та грації Sunrise
    music
  5. 18
    ""Сумерки забутого минулого"" - 02:00 Учасники: Петренко Катерина / (12 yrs) / Хореограф: Світлана Міщенко
    Ukraine / Чортків / Real Dance Studio
    music
  6. 20
    ""Напролом"" - 01:57 Учасники: Підручна Марія / (12 yrs) / Хореограф: Світлана Міщенко
    Ukraine / Чортків / Real Dance Studio
    music
  7. 22
    ""Другая Я"" - 01:56 Учасники: Смитанюк Вікторія / (12 yrs) / Хореограф: Світлана Міщенко
    Ukraine / Чортків / Real Dance Studio
    music
  8. 34
    ""After school"" - 01:52 Учасники: Козак Анастасія / (10 yrs) / Хореограф: Світлана Міщенко
    Ukraine / Чортків / Real Dance Studio
    music
  9. 313
    "Gorgon Jellyfish" - 01:47 Учасники: Чемеринська Діана / (12 yrs) / Хореограф: Христина Мартинюк
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  10. 314
    "The cracks" - 02:00 Учасники: Розгоній Євгенія / (11 yrs) / Хореограф: Ілона Федорко
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  11. 315
    "To be released" - 02:00 Учасники: Струк Ангеліна / (12 yrs) / Хореограф: Богдан Урхов, Світлана Угринюк
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  12. 316
    " Opposition" - 01:44 Учасники: Панчак Анастасія / (12 yrs) / Хореограф: Юлія Ткач
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  13. 317
    "Beyond the darkness" - 01:35 Учасники: Кіндрат Каріна / (11 yrs) / Хореограф: Христина Мартинюк
    Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
    music
  14. 151
    "Маска" - 02:00 Учасники: Кравець Мария / (12 yrs) / Хореограф: Ольшевская Джулия/Вьюн Ольга
    Ukraine / Одеса / Selena