Start at: 08:30
Duration:
01 Hours. 30 m.
1. Реєстрація та проба сцени для учасників Circus Art
Start at: 10:00
Duration:
01 Hours. 00 m.
1. Проба сцени для учасників Dance
Start at: 11:00
Duration:
04 m.
3. Acrobatics / Small Group (4-10) / Mini (0-6) / Rising
-
93
Циркова студія "Deluxe" - 03:00
Head or trainer: Росовецька Олена та Драчук Яна
Ukraine / Бердичів / Циркова студія «Deluxe»
Start at: 11:04
Duration:
04 m.
4. Equilibrium / Solo / Kids (7-12) / Pro
-
91
02:48
Participants: Красовська Ксенія
Head or trainer: Росовецька Олена та Драчук Яна
Ukraine / Бердичів / Циркова студія «Deluxe»
Start at: 11:08
Duration:
04 m.
5. Equilibrium / Duo-Trio / Kids (7-12) / Pro
-
90
03:09
Participants: Бузівська АннаГандзюк Маргарита
Head or trainer: Росовецька Олена та Драчук Яна
Ukraine / Бердичів / Циркова студія «Deluxe»
Start at: 11:12
Duration:
04 m.
6. Hula Hoop / Solo / Kids (7-12) / Pro
-
96
03:43
Participants: Урдюк Ангеліна
Head or trainer: Росовецька Олена та Драчук Яна
Ukraine / Бердичів / Циркова студія «Deluxe»
Start at: 11:16
Duration:
04 m.
7. Hula Hoop / Solo / Juniors (13-16) / Pro
-
95
03:17
Participants: Стрельчук Діана
Head or trainer: Росовецька Олена та Драчук Яна
Ukraine / Бердичів / Циркова студія «Deluxe»
Start at: 11:20
Duration:
18 m.
8. Aerial Gymnastics / Solo / Kids (7-9)
-
417
02:50
Participants: Дуліба Ліна
Head or trainer: Пупкова Олександра
Ukraine / Львів / LOFT Studio
-
418
02:50
Participants: Когут Дана
Head or trainer: Пупкова Олександра
Ukraine / Львів / LOFT Studio
-
419
02:50
Participants: Вигодованець Марія
Head or trainer: Пупкова Олександра
Ukraine / Львів / LOFT Studio
-
420
03:00
Participants: Ящук Кіра
Head or trainer: Мельниченко Галина
Ukraine / Львів / LOFT Studio
-
421
02:50
Participants: Красько Марія
Head or trainer: Пупкова Олександра
Ukraine / Львів / LOFT Studio
-
428
02:00
Participants: Дуліба Злата
Head or trainer: Мандзій Юлія
Ukraine / Львів / LOFT Studio
Start at: 11:38
Duration:
17 m.
9. Aerial Gymnastics / Solo / Kids (10-12)
-
422
03:00
Participants: Коптєва Вероніка
Head or trainer: Мельниченко Галина
Ukraine / Львів / LOFT Studio
-
423
02:40
Participants: Вигодованець Софія
Head or trainer: Пупкова Олександра
Ukraine / Львів / LOFT Studio
-
293
"Film : Fire Woman ." - 03:30
Participants: Яковчук Марія
Head or trainer: Генсеровська Людмила
Ukraine / Львів / Fly with me
-
424
03:00
Participants: Староста Анна
Head or trainer: Мельниченко Галина
Ukraine / Львів / LOFT Studio
-
425
02:50
Participants: Россовіцька Анастасія
Head or trainer: Пупкова Олександра
Ukraine / Львів / LOFT Studio
Start at: 11:55
Duration:
04 m.
10. Aerial Gymnastics / Duo-Trio / Kids (7-12) / Pro
-
92
03:37
Participants: Зірковська МаріяРимарчук Валерія
Head or trainer: Росовецька Олена та Драчук Яна
Ukraine / Бердичів / Циркова студія «Deluxe»
Start at: 11:59
Duration:
11 m.
11. Aerial Gymnastics / Solo / Juniors (13-16)
-
426
03:00
Participants: Пюлик Анна
Head or trainer: Мельниченко Галина
Ukraine / Львів / LOFT Studio
-
77
03:30
Participants: Фещук Злата
Head or trainer: Росовецька Олена та Драчук Яна
Ukraine / Бердичів / Циркова студія «Deluxe»
-
427
03:00
Participants: Кадькало Діана
Head or trainer: Мельниченко Галина
Ukraine / Львів / LOFT Studio
Start at: 12:10
Duration:
17 m.
12. Нагородження учасників Circus Art